nowoczesne wnętrze w modnych kolorach ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Mazury

Rezydencja sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja o powierzchni 160 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 390 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 438 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej posadowiona na działce o powierzchni 315 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana od razu do zamieszkania.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER:
– kuchnia
– salon
– część jadalniana
– łazienka
– kotłownia
PODDASZE:
– 3 sypialnie
– łazienka
– garderoba
STRYCH

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji na sprzedaż przeszły generalny remont w 2008 roku.

Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest przepięknie zadbana i zagospodarowana działka z wieloma nasadzeniami oraz automatycznym nawodnieniem roślinności. Na działce znajduje się również garaż. oraz zadaszony taras. Doskonała lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się przy cichej i spokojnej ulicy, blisko centrum miasta, nieopodal wielu sklepów, banku, przedszkola, rzeki.. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej 18950.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN Nieruchomości w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3. (079-2247)

Kontakt:
Tel. +48 87 520 26 12