rzut od strony działki na luksusową rezydencję do sprzedaży Mazury

Rezydencja sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja o powierzchni 280 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 5 500 000 złotych na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym oraz inwestycyjnym terenem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużej powierzchni i funkcjonalnym rozkładzie. To między innymi dzięki temu doskonale przygotowana jest do zamieszkania przez 2 rodziny albo rodzinę wielopokoleniową. Działka podzielona jest na 9 działek budowlanych dla 9 budynków mieszkalnych z możliwością dobudowania garażu oraz budynków gospodarczych przeznaczony do prowadzenia nieuciążliwej działalności.

Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 19 643 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Jedna kondygnacja. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 15 910 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do wprowadzenia się nowych domowników.

Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, budowę lub jej remont. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 8527.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-1961)

Kontakt:
tel. +48 58 350 96 25
tel. +48 793 360 441