komfortowe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja o powierzchni 460,3 metra kwadratowego na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 3,48 mln złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 560 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Jedna kondygnacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 2 900 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wolna od wad prawnych oraz brak obciążeń na hipotece.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się również na prowadzenie działalności komercyjnej, głownie pod cele turystyczne. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje duży garaż pod budynkiem wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnoszą rozmieszczone w jej pomieszczeniach klimatyzatory.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch połączonych ze sobą dużym tarasem budynków:
BUDYNEK NR 1:
– pow. 136,10 m2
– rok budowy 1992 – 1995
– generalny remont – 2014 rok
BUDYNEK NR 2:
– pow. 234,20 m2
– rok budowy 2003 r.

Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka atrakcyjna, unikalna lokalizacja na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju z własną linią brzegową znanego jeziora. Warto nadmienić, że wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż wykończone jest w najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej klasy materiałów. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-6)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl
tel. +48 668 820 559