reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Mazury

Rezydencja sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja o powierzchni 294 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 1 500 000 złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 102 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 26 100 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka nie tylko swoim najwyższym standardem, malowniczą lokalizacją na wzniesieniu, pod lasem, ale również najlepszym gatunkiem użytych materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się nie tylko do krótszych wyjazdów urlopowo-wakacyjnych, ale również całorocznego zamieszkania. Z luksusowej rezydencji na sprzedaż rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Bajkowa sceneria, gdzie czas zwalnia i płynie niespiesznie, pozwalając wyciszyć się widokami drzew, zwierząt oraz pejzażami, które maluje wciąż zmieniająca się Natura.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą m.in.:
– 6 pokoi
– 4 łazienki
– 2 tarasy.

Pomagamy przy formalnościach związanych z zakupem ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (102-3092)

Kontakt:
tel. +48 89 527 38 33
tel. +48 533 342 133