urządzone w klasycznym stylu wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży nad morzem

Rezydencja sprzedaż nad morzem

Luksusowa rezydencja o powierzchni 168 metrów kwadratowych nad morzem (pomorskie) za 498 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 964 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Działka rozciąga się na powierzchni 508 metrów kwadratowych. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana od razu do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Unikalna lokalizacja zaledwie 800 m od Morza Bałtyckiego, najwyższy standard wykończenia, najlepszej jakości materiały (deski sosnowe, płytki ceramiczne, wełna mineralna) to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż mieści się w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego, nad otwartym morzem, pośród sosnowych lasów, które tworzą mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi. To świetne miejsce na wycieczki piesze i rowerowe oraz do uprawiania sportów wodnych.

W skład luksusowej rezydencji na sprzedaż wchodzą 2 ekskluzywnej apartamenty (niezależne) na parterze i 2 kondygnacji:
PARTER:
– hol
– salon
– taras
– kuchnia
– spiżarnia
– 2 łazienki
– 2 sypialnie
PIĘTRO:
– hol
– salon
– taras
– kuchnia
– łazienka z wc
– 2 sypialnie.

Dużą zaletą luksusowej rezydencji do sprzedaży jest starannie wypielęgnowana działka z wieloma nasadzeniami roślin ozdobnych oraz drzew iglastych. W ogrodzie znajduje się grill oraz murowana wędzarnia, a także pomieszczenie gospodarcze na narzędzia. Ekskluzywna rezydencja objęta słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika, a koszty związane z wynagrodzeniem pośrednika ponosi tylko sprzedający.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-12691)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 609 117 099