komfortowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nad morzem

Rezydencja sprzedaż nad morzem

Luksusowa rezydencja o powierzchni 106 metrów kwadratowych położona nad morzem (pomorskie) za 499 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 708 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. Dwie kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 287 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Wnętrze kompletnie umeblowane w eleganckim stylu. Kolejne zalety oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji to elitarna lokalizacja w cichym i spokojnym miejscu, na końcu ulicy, blisko lasu oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: salon + taras + łazienka z wc + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-12986)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 607 385 481