nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Orihuela Costa (Hiszpania)

Rezydencja sprzedaż Orihuela Costa (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 150 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Orihuela Costa) za 204 tysiące EUR na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 848 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu dzięki między innymi rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
– taras
– salon
– 3 sypialnie
– 3 łazienki
– kuchnia.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest antywłamaniowa instalacja alarmowa. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest również starannie wypielęgnowany i zadbany ogród. W częściach wspólnych znajduje się basen oraz liczne miejsca parkingowe.

Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Najwyższy standard i najlepszej jakości użyte materiały. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji jest znakomita lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury (wszystkie potrzebne usługi oraz atrakcje). Luksusowa rezydencja na sprzedaż w cenie netto, do której należy doliczyć podatek VAT w wysokości 10% oraz koszty notarialne wynoszące ok. 3%.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje uprzednio wybranych i wyselekcjonowanych ekskluzywny rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie etc. (188-2036)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590