efektowne i nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Rezydencja sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja o powierzchni 362,69 metra kwadratowego w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie) za 1 000 000 złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 575 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Siedem pokoi. Dwie kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 009 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka już od pierwszego wejrzenia swoją starannie wypielęgnowaną i zadbaną działką z dużą ilością krzewów oraz drzew. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców i ich dobytku jest nowoczesna instalacja alarmowa oraz monitoring. Dodatkowo ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest nowoczesnymi technologiami, jak na przykład centralnie sterowane elektryczne żaluzji okiennych, centralny odkurzacz, uzdatniacz wody, automatyczne nawadnianie ogrodu, nocne oświetlenie na zewnątrz budynku itp.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: salon + dwustanowiskowy garaż + taras + piwnica + kuchnia + kotłownia + jadalnia + pralnio-suszarnia + hol + łazienka + wc + garderoba + wiatrołap + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 1: gabinet + pokój rekreacyjny + pokój gościnny + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się także doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem. W sąsiedztwie mieszczą się liczne dyskonty, sklepy, szkoła, przedszkole, a także rozległe tereny zielone. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona jest najwyższej jakości materiałami w najlepszym standardzie europejskim. Serdecznie polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ Expert wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. (020-8903)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 601 829 510