nowocześnie zaprojektowane wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Rezydencja sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja o powierzchni 208,8 metra kwadratowego w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie) za 975 tysięcy złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 670 zł. Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia oraz najlepszej jakości materiałami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”.

Starannie zagospodarowana i wypielęgnowana działka, możliwość prowadzenia działalności gospodarczej, duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa to kolejne z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Nad bezpieczeństwem czuwa nowoczesna instalacja alarmowa. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców jest też centralny odkurzacz oraz rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji dzięki między innymi instalacji solarnej.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– gabinet
– garaż
– pomieszczenie gospodarczo-pralnio-spiżarniane
– kuchnia
– taras
– kotłownia
– łazienka
– jadalnia
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 pokoje
– łazienka
– hall
– pokój nad garażem
– 3 garderoby
– wc

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli. Budowa luksusowej rezydencji ukończona w 2007 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 7 200 metrów kwadratowych powierzchni. Przy ekskluzywnej rezydencji mieści się basen. Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN – tylko sprawdzone oferty. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jej remont.

Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ Expert wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (020-8746)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 601 829 510