nowoczesne wnętrze salonu z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piła (okolice)

Rezydencja sprzedaż Piła (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 149,05 metra kwadratowego w okolicach Piły (wielkopolskie) za 570 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 824 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania.

Malownicza, atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy, cichym miejscu, nieopodal centrum to pierwsza z zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Dodatkowo ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta jest słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupująca nie płaci prowizji do biura.

Luksusowa rezydencja o bardzo nowoczesnej architekturze. Dla rodzin posiadających więcej niż jeden samochód wybudowany jest podwójny garaż. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
na KONDYGNACJI 0 znajdują się: salon + aneks kuchenny + pokój dzienny + hol + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze + garaż + miejsce pod taras
na KONDYGNACJI 1 znajdują się: korytarz + 2 pokoje + garderoba + łazienka z wc + niezagospodarowane pomieszczenie.

Najwyższy standard wykończenia, najlepszej jakości materiały, ogrzewanie podłogowe, wentylacja mechaniczna z tzw. rekuperatorem oraz grawitacyjne kominek to kolejne atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z opcją pozostawienia większości widocznego wyposażenia na zdjęciach. Serdecznie zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży do negocjacji.

Potrzebujesz najtańszy kredyt hipoteczny na zakup ekskluzywnej rezydencji? Idealnie trafiłeś. Pomożemy ci znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego. Oferta kredytowa banków w okolicy jest mocno ograniczona (tylko kilka banków). Bardzo często okazuje się, że najtańszy kredyt można znaleźć tylko w banku, którego nie ma w pobliżu. W naszym biurze znajdziesz oferty hipoteczne aż 14 banków. Zajmujemy się kredytami hipotecznymi od ponad 10 lat. Posiadamy w naszym biurze wszystkie najlepsze banki hipoteczne w Polsce.

Pomagamy totalnie bezpłatnie uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny. Nasze oferty są często tańsze niż oferty banków Jak to możliwe? Przyjdź/zadzwoń do nas – chętnie Ci wytłumaczymy. Uważaj! Otrzymałeś decyzję kredytową w swoim banku? Chcesz sprawdzić, czy jest dla Ciebie korzystna? Przyjdź i sprawdź to u nas w 3 minuty. Spójrz i policz. Różnica na miesięcznej racie pomiędzy najtańszym a najdroższym bankiem może wynieść nawet 375 zł (przy kredycie na 500 000 zł na okres 30 lat, czyli 360 miesięcy) 375 zł x 360 miesięcy 135.000 zł. Wniosek? Biorąc nieuważnie kredyt możesz przepłacić nawet aż 135 000 zł przez 30 lat. To kolosalne pieniądze. Za tę kwotę możesz kupić np. 2-pokojowe mieszkanie w okolicy i czerpać zyski z jego najmu. Stać cię na takie totalne nieszanowanie twoich ciężko zarobionych pieniędzy? Jeśli szanujesz Twój czas i pieniądze, to przyjdź do nas. Zapraszamy do kontaktu. Powyższe informacje nie stanowią oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego – zalecamy ich weryfikację w biurze. (130-2596)

Kontakt:
e-mail: rojewski@wgn.pl
Tel +48 665 192 037