reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja sprzedaż Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja o powierzchni 405,60 metra kwadratowego w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie) za 2,9 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 677 zł. Ekskluzywna rezydencja o dużym potencjale – obok znajduje się zarybiony stawem, drewniany budynek myśliwski a także 5-stanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Wnętrze luksusowej rezydencji pozostawione do wykończenia przez nowego właściciela zgodnie z jego potrzebami i gustem. Na obecnym etapie tworzą je następujące pomieszczenia rozlokowane na 3 kondygnacjach:
PIWNICA:
– 2 kotłownie
– pomieszczenia gospodarcze
– pokój łazienkowy
– sauna
PARTER:
– jadalnia
– wiatrołap
– hol
– gabinet
– aneks wypoczynkowy
– komunikacja
– kuchnia
– wc
– salon
– garderoba
– spiżarnia
– kotłownia
PIĘTRO:
– 3 garderoby
– korytarz
– sypialnia
– komunikacja
– pralnia
– sypialnia
– 2 pokoje
– łazienka.

Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji jest jej duża działka o powierzchni 10 941 metrów kwadratowych. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaż do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Prestiżowa lokalizacja z łatwym i szybkim dostępem do autostrady, miasta Łodzi oraz Warszawy to kolejne zalety tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy.

Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-4491)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 508 337 295