urządzone w stylu klasycznym wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Poznań

Rezydencja sprzedaż Poznań

Luksusowa rezydencja o powierzchni 173 metry kwadratowe w Poznaniu (wielkopolskie) za 1,8 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy jak na tak wysoki standard to 10 405 zł. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1957 roku. Zabudowa wolno stojąca. Siedem pokoi. trzy kondygnacje. Działka liczy 901 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli. Wystawa okien na cztery strony świata.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, dla których priorytetami są najwyższy standard wykończenia, najlepszej jakości materiały wykończeniowe oraz elitarna, nobilitująca lokalizacja w zabytkowej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się gabinety lekarskie, kancelarie, siedziby firm etc. Dobry dojazd na autostradę A2 oraz obwodnicę S11. Dla osób z wieloma autami przewidziano pięć miejsc parkingowych.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
KONDYGNACJA -1:
– garaż
KONDYGNACJA 0:
– hol
– salon
– łazienka
– 3 pokoje
– kuchnia
KONDYGNACJA 1:
– taras
– salon
– hol
– 2 pokoje
– łazienka
– kuchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – tuż obok stoi mniejszy budynek, który można przeznaczyć np. na działalność gospodarczą lub altanę ogrodową. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (203-47)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl
Tel. +48 668 147 300