prestiżowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Sieradz (okolice)

Rezydencja sprzedaż Sieradz (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 840 metrów kwadratowych w okolicach Sieradza (łódzkie) za 3,2 mln złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 810 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, dla których priorytetami są najwyższy standard wykończenia, najlepszej jakości materiały (drewno egzotyczne, marmur), wysoki standard życia oraz prestiż.

Malownicza lokalizacja w oazie ciszy i spokoju, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej to kolejny, mocny atut tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Duża zaletą jest również zadbana i wypielęgnowana działka z wieloma ozdobnymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stylu włoskim. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
PIWNICA:
– pomieszczenia gospodarcze
– garaż
– kotłownia
PARTER:
– gabinet
– kuchnia
– taras
– wiatrołap
– wc
– jadalnia
– salon
– hol
PIĘTRO:
– 2 łazienki
– przedpokój
– garderoba
– 3 sypialnie
PIĘTRO 2:
– otwarty strych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa od razu do zamieszkania. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 000 metrów kwadratowych. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Współpracujemy z 20 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowej rezydencji do sprzedaży. Wieloletnia współpraca z 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC. (096-1351)

Kontakt:
Tel. +48 790 759 999