nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin

Rezydencja sprzedaż Szczecin

Luksusowa rezydencja o powierzchni 327 metrów kwadratowych w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 1,07 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 272 zł. Ekskluzywna rezydencja znajduje się w doskonałej lokalizacją. Wokół cisza, spokój. Nieopodal las oraz kilka sklepów. Taka lokalizacja gwarantuje również dogodne połączenie z centrum miasta.

Najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy materiały (kamień naturalny, ceramika, drewno), najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantowany przez monitoring oraz instalację alarmową to kolejne zalety tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Dla podwyższenia komfortu użytkowania luksusowej rezydencji zainstalowano ogrzewanie podłogowe, system rekuperacji powietrza, centralny odkurzacz, instalację TV oraz bardzo szybkie łącze internetowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji tworzą:
w PIWNICY:
– pomieszczenie gospodarcze
– kotłownia
na PARTERZE:
– gabinet
– hol
– jadalnia
– salon
– łazienka z wc
– taras
– kuchnia
– przedpokój
na PIĘTRZE znajdują się:
– aneks kuchenny
– 3 pokoje
– 2 łazienki

Budowa ekskluzywnej rezydencji ukończona została w 2014 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 971 metrów kwadratowych powierzchni. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Oferta godna uwagi. Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu. Każdy zainteresowany zakupem luksusowej rezydencji za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1552)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 510 830