przestronne i wykończone z najlepszej jakości materiałów wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 181 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 990 tysięcy złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 470 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z rynku wtórnego. 4 pokoje. 1 kondygnacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2013 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 850 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Cena podlega indywidualnej negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– garderoba
– salon
– kuchnia
– wc
– taras
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 pokoje
– łazienka z wc.

Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto w tym miejscu podkreślić jeszcze rozprowadzone ogrzewanie podłogowe oraz imponujący widok na Kanał Kurowski oraz tereny zielone. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z podświetlonym oczkiem wodnym, gdzie pływają jesiotry, albinosy oraz karpie.

Przy zakupie ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10050)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
tel. +48 91 307 02 70
tel. +48 606 641 999