ekskluzywny salon i fragment pierwszego piętra w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 220 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 849 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 859 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. 4 pokoje. 3 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 600 metrów kwadratowych.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaży wykończone w najwyższym standardzie z klimatyzacją. Tylko najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Mocnym atutem jest tu również atrakcyjna lokalizacja przy cichej ulicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, na granicy miasta. Podróż do centrum zajmuje zaledwie 20 minut. W pobliżu jezioro, plaża, trasa rowerowa etc. Warto w tym miejscu wspomnieć o najbliższym sąsiedztwie i otoczeniu, bowiem luksusowa rezydencja do sprzedaży jest zatopiona w zieleni, otoczona tarasami, ogrodem, szklarnią oraz drewnianym budynkiem na narzędzia. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością ucieszy aż 7 miejsc postojowych (1 w garażu, 3 pod wiatą i 3 przed garażem).

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń:
PODPIWNICZENIE:
– garaż
– korytarz
– sala do ping-ponga
PÓŁPIĘTRO:
– kotłownia
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– wc
– łazienka
– hol
– korytarz
– pokój
PIĘTRO:
– antresola wykorzystywana jako miejsce na siłownię i fitness
– 2 sypialnie
– 2 tarasy
– garderoba
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż wykończone z rzadko spotykaną dbałością o funkcjonalność, standard oraz estetykę jego wnętrza i otoczenia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży. (105-10045)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl
Tel. +48 792 929 119