zaprojektowany w nowoczesnym designie salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 327 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 1,07 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 272 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2014 roku. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Dziaka rozciąga się na powierzchni 971 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Cena podlega indywidualnej negocjacji.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PIWNICA:
– pomieszczenie gospodarcze
– kotłownia
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– gabinet
– łazienka z wc
– przedpokój
– hol
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– 2 łazienki
– aneks kuchenny

Komfort użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe (również w piwnicy). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak na przykład system rekuperacji powietrza, odkurzacz centralny, instalacja internetowa, monitoring, instalacja alarmowa etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów (np. kamień naturalny). Osoby posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością ucieszy obecność 2-stanowiskowego garażu. Atrakcyjna lokalizacja przy spokojnej, cichej i bezpiecznej ulicy, nieopodal lasu i sklepu to kolejna z zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum miasta. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnej rezydencji za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1548)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 510 830