prestiżowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 680 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 4,995 mln złotych na sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 346 zł
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta, z dogodnym wyjazdem w kierunku granicy. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz nowoczesne rozwiązania to największe zalety oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Zainstalowana klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe również w znaczący stopniu podnoszą komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnemu systemowi alarmowemu oraz antywłamaniowym roletom. Dodatkowo ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w instalację przeciwpożarową. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA:
– pomieszczenia użytkowe
PARTER:
– garderoba dla gości
– łazienka dla gości
– salon
– ogród zimowy
– kuchnia
– spiżarnia
– gabinet
– łazienka
– sypialnia
– garderoba
– salon kąpielowy
– kryty basen
– jacuzzi
PIĘTRO:
– sypialnia
– salon kąpielowy

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Przy zakupie tej luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-10474)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999