urządzony w klasycznym stylu salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 270 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 624 tysiące złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 311 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 8 pokoi. 4 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 700 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Doskonała lokalizacja pod lasem, prestiżowa okolica, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszego sortu użyte materiały wykończeniowe to najmocniejsze zalety tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– taras
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– balkon
PODDASZE:
– otwarta przestrzeń do wykończenia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z dużym budynkiem gospodarczym, garażem i niezależnym, piętrowym, murowanym budyniem z dużym garażem i kanałem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczej (zakład produkcyjny, siedziba firmy, wynajem na 30 miejsc noclegowych). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszą liczne miejsca postojowe. (105-10579)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl
Tel. +48 575 980 270