widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Toruń (okolice)

Rezydencja sprzedaż Toruń (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 280 metrów kwadratowych w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie) za 850 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 036 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 8 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 837 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Unikalna lokalizacja w sąsiedztwie pięknego jeziora, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze zalety tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, w szczególności tych, którzy szukają luksusu, komfortu, prestiżu, ciszy i spokoju. Na osobną uwagę zasługuje przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród z wieloma na sadzeniami krzewów, drzew oraz egzotycznej roślinności umożliwiający stworzenie niesamowitego placu zabaw i nie tylko. Obok tych atrakcji usytuowany jest przestronny taras podkreślający komfort i przyjemność relaksu na łonie natury.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana według indywidualnego pomysłu właściciela. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
w PIWNICY:
– 2 stanowiskowy garaż
– pomieszczenia pod salę treningową, siłownię lub punkt medytacji, odprężenia i relaksu
na PARTERZE znajdują się:
– przedpokój
– 2 garderoby
– jadalnia
– kuchnia
– pokój telewizyjny
– łazienka
– sypialnia
– pracownia
na PIĘTRZE znajdują się:
– sypialnia
– garderoba
– łazienka
– pokój relaksacyjny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nie posiada żadnych ograniczeń czy obciążeń hipotecznych, co znacznie przyspieszy formalności związane z jej nabyciem. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowo oferuję wsparcie w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej. (154-1357)

Kontakt:
e-mail: z.zak@wgn.pl
Tel. +48 56 649 85 08
Tel. +48 500 635 404