elegancki salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja sprzedaż Ustroń

Luksusowa rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w Ustroniu (śląskie) za 999 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 995 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie rezydencjalnej z 2005 roku posadowiona na działce o powierzchni 1 300 metrów kwadratowych. 7 pokoi. 3 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania.

Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji są przepiękne widoki na góry (Czantoria, Równica), najwyższy standard wykończenia praz najlepszej jakości użyte materiały. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
PARTER:
– hol
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– wc
– pokój kinowy
– pralnia z kotłownią
– taras
PIĘTRO:
– hol
– 4 sypialnie
– 2 balkony
– pokój kąpielowy
STRYCH

Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, blisko centrum, z bardzo dobrym dojazdem do drogi szybkiego ruchu Katowice – Bielsko-Biała to kolejna z zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest również jej przepięknie zadbany i zagospodarowany teren z oświetleniem. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje na temat luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25551)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931