eleganckie i prestiżowe wnętrze salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wieluń (okolice)

Rezydencja sprzedaż Wieluń (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 840 metrów kwadratowych w okolicach Wielunia (łódzkie) za 3,2 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 3 810 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią prestiż, komfort, wygodę a także najwyższy standard.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może lokalizacją w niezwykle atrakcyjnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, w oazie ciszy i spokoju. W tym miejscu warto wspomnieć o otaczającej ekskluzywną rezydencję do sprzedaży działce, która jest starannie wypielęgnowana zagospodarowana i zadbana z licznymi, ozdobnymi nasadzeniami.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
KONDYGNACJA -1: garaż + kotłownia + pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0: kuchnia + wiatrołap + jadalnia + hol + salon + wc + taras + gabinet
KONDYGNACJA 1: przedpokój + 3 sypialnie + garderoba + 2 łazienki
KONDYGNACJA 2: otwarty strych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stylu włoskim. Najwyższy standard i najlepszej klasy materiały, takie jak na przykład drewno egzotyczne czy marmur. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 000 metrów kwadratowych. Oferta godna polecenia. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Współpracujemy z 20 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont ekskluzywnej rezydencji. Wieloletnia współpraca z 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC. (096-1351)

Kontakt:
Tel. +48 790 759 999