reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wisła

Rezydencja sprzedaż Wisła

Luksusowa rezydencja o powierzchni 600 metrów kwadratowych w Wiśle (śląskie) za 3,5 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 833 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej posadowiona na działce o powierzchni 5 300 metrów kwadratowych. 7 pokoi. 4 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa nowoczesny system alarmowy.

Unikalna lokalizacja w malowniczym zakątku, w przepięknych okolicznościach przyrody, w sąsiedztwie Jeziora Czernieńskiego oraz Wodospadu Czarne to pierwsza z zalet tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Kolejną zaletą jest na pewno funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
PIWNICA:
– kuchnia
– pralnia
– suszarnia
– kotłownia
– pomieszczenie klubowe z minibarem
– garderoba
– garaż dwustanowiskowy
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– 2 łazienki
– 2 wc
– sypialnia
– garderoba
– pokój dzienny
– hall
PIĘTRO:
– kuchnia
– salon
– 2 łazienki
– sypialnia
– pokój
– 3 balkony
PODDASZE:
– powierzchnia do adaptacji na cele mieszkaniowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia oraz użyciem najlepszej jakości materiałów (parkiety pałacowe, marmury, kryształowe żyrandole, włoskie meble, wanny z hydromasażem itp.). Na działce znajdują się obiekty małej architektury – marmurowa altana z witrażem, drewniana altana ogrodowa, grill z kominkiem, fontanna. Działka z licznymi, ciekawymi nasadzeniami, jak np. Berberys Thunberga, Perukowiec Podolski, Trzmielina Fortunea, trawy ozdobne, Forsycja Pośrednia, Irga Błyszcząca, różaneczniki, bukszpan wieczniezielony, lipa szerokolistna, grab pospolity, klon zwyczajny, dąb szypułkowy, świerk srebrny, cis pospolity, sosna czarna, jałowiec sabiński etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które kochają góry, piękne widoki, aktywny wypoczynek oraz komfort, prestiż i luksus. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (181-699)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl
Tel. +48 660 028 844