nowoczesny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław

Rezydencja sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 159 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 679 tysięcy złotych na sprzedaż.Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 4 270 zł. Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się niebywale atrakcyjna i poszukiwaną na rynku lokalizacją w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja gwarantuje szybki i dogodny dojazd do centrum. Luksusowa rezydencja zapewnia swoim właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dbają solidne, antywłamaniowe rolety, natomiast dodatkową wygodę zapewni na pewno ogrzewanie podłogowe, które może być rozprowadzone i zainstalowane na życzenie klienta.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + kuchnia + wc + spiżarnia + wiatrołap + kotłownia
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + przedpokój + łazienka + garderoba
KONDYGNACJA 2: schowek na strychu.

Kameralny ogród to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Dodać do tego warto jeszcze garaż w bryle budynku oraz przepiękny taras. Luksusowa rezydencja znajduje się na 330-metrowej działce. Ekskluzywna rezydencja podchodzi z rynku pierwotnego i sprzedawana jest w podwyższonym standardzie deweloperskim. Luksusowa rezydencja objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Przyszli właściciele zwolnieni są również z konieczności zapłaty podatku PCC.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (010-3497)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14