na zdjęciu urządzony w stylu klasycznym salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław

Rezydencja sprzedaż Wrocław

Luksusowa rezydencja o powierzchni 650 metrów kwadratowych we Wrocławiu (dolnośląskie) za 4 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 154 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o bardzo dużym potencjale dzięki przylegającymi zabudowaniami warsztatów do prowadzenie działalności komercyjnej. Doskonale nadaje się na wygodną rezydencję do zamieszkania dla wielopokoleniowej rodziny, jak również na reprezentacyjną siedzibę firmy lub pensjonat.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1975 roku. 8 pokoi. 3 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 867 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego – sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka już pd pierwszego spojrzenia swoją starannie zadbaną i zagospodarowaną działką z nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych oraz murowanym grillem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące kondygnacje:
KONDYGNACJA 0:
– salon wypoczynkowy
– kuchnia
– jadalnia
– wc
– pralnia
– spiżarnia
– kotłownia
– garaż
biuro z wc
– klatka schodowa
KONDYGNACJA 1:
– salon kominkowy
– gabinet do pracy
– sypialnia
– łazienka z wc
KONDYGNACJA 2:
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– korytarz.

Malownicza, cicha i spokojna lokalizacja w zadrzewionej części miasta, blisko Odry, w prestiżowej dzielnicy to kolejne zalety tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Okolice znakomicie skomunikowana z resztą miasta. Serdecznie zapraszam. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15964)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707