widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Wrocław

Rezydencja sprzedaż Wrocław

Luksusowa rezydencja o powierzchni 296,94 metra kwadratowego we Wrocławiu (dolnośląskie) za 1,999 mln złotych na sprzedaż.Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 732 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 2  kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 537 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Prestiżowa lokalizacja w Śródmieściu, tuż przy Parku Szczytnickim, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Dla wygody mieszkańców w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży istnieje możliwość podłączenia kominka w przygotowanym przewodzie kominowym. Komfort użytkowania podnosi na pewno ogrzewanie podłogowe.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia gospodarcze
na KONDYGNACJI 0 znajdują się: salon gościnny + kuchnia + jadalnia + wc + schowek + hall + wiatrołap + garderoba + pomieszczenie techniczne + pomieszczenie gospodarcze
na KONDYGNACJI 1 znajdują się: 2 pokoje + korytarz + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem –  istnieje możliwość połączenia z budynkiem np. na pokój gościnny, lub przy niewielkim nakładzie finansowym przygotowanie na wynajem, które może stanowić dodatkowy dochód. Luksusowa rezydencja znajduje się nieopodal wielu znanych miejsc, jak np. Pergoli z fontanną multimedialną, Hali Stulecia, Pawilonu Czterech Kopuł, Ogrodu Zoologicznego z wyjątkowym w skali europejskiej Afrykarium, Ogrodu Japońskiego. Do Rynku można dotrzeć w ok. kwadrans.

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16040)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel. +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707