nowocześnie zaprojektowane wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 270 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 780 tysięcy złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 2 889 zł.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. 8 pokoi. 4 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 128 metrów kwadratowych.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy to kolejna z długiej listy zalet tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone w niecodziennie spotykanym, najwyższym standardzie przy użyciu materiałów najlepszego sortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z ujętym w cenie garażem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2003 roku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się doprowadzenia działalności komercyjnej (dochodowy lokal handlowy na parterze obecnie wynajmowany na długi okres firmie o ogólnopolskim zasięgu). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana biznesmenom, właścicielom firm, kadrze managerskiekiej oraz przedstawicielom wolnych zawodów, którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, komfort i możliwość świadczenia usług. Szybki zwrot z inwestycji ok. 9 % w skali roku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– 2 pokoje
PIĘTRO i PODDASZE:
mieszkanie

Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane i zaaranżowane niezwykle komfortowo i funkcjonalnie z klimatyzacją. Pomieszczenia mają charakter ekskluzywny.

Mocnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest na pewno wentylowana, ogrzewana i sucha piwnica, również przystosowana do działalności gospodarczej (produkcyjnej lub usługowej). Na straży bezpieczeństwa mieszkańców oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji czuwa zaawansowana instalacja alarmowa, drzwi antywłamaniowe oraz wideodomofon. Zapraszam na prezentację oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją jej stanu prawnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Rawicz. Wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-14)

Kontakt:
Tel. +48 65 545 49 51
Tel. +48 505 108 487