kameralny salon z tarasem przy luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 1,6 mln złotych. Powierzchnia 250 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2004 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 550 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 6 400 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu, o co dba m.in. klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
CZĘŚĆ PRYWATNA: taras + garderoba + pokój kąpielowy z wc + sypialnia średnia + sypialnia główna
CZĘŚĆ GOŚCINNO-DZIENNA: kuchnia + pomieszczenie gospodarcze (kotłownia) + przedpokój + gabinet / pokój gościnny + jadalnia + + pokój dzienny + taras + wc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem z licznym drzewostanem i efektownymi trawami.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16180)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl