luksusowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Zgorzelec

Rezydencja sprzedaż Zgorzelec

Luksusowa rezydencja o powierzchni 220 metrów kwadratowych w Zgorzelcu (dolnośląskie) za 849 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 859 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym programem „0% prowizji od kupującego”.

Mocnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej elitarna, nobilitująca lokalizacja w prestiżowej okolicy. Wokół liczne sklepy, salony usługowe, szkoła itp. Lokalizacja zapewnia również znakomity dojazd na obwodnicę oraz drogi wylotowe z miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają prestiżu, niezależności, spokoju i przestrzeni.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka już od pierwszego wejrzenia swoją starannie zagospodarowaną działką z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem oraz wieloma nasadzenia drzew i krzewów. W ogrodzie mieszczą się elementy małej architektury. Na straży bezpieczeństwa domowników czuwa nowoczesna instalacja alarmowa z monitoringiem i bezpośrednim podsłuchem oraz wideodomofonem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem oraz materiałami najlepszej jakości. Komfort użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż zapewnia miedzy innymi rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z częściowym umeblowaniem (istnieje możliwość dokupienia pozostałego umeblowania i wyposażenia według indywidualnego zapotrzebowania po uprzednim wzajemnym uzgodnieniu ich wartości).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 241 metrów kwadratowych. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
w STREFIE DZIENNEJ, na PARTERZE znajdują się: wiatrołap + garaż + hol + salon + pralnia + taras + kotłownia + kuchnia + łazienka + jadalnia
w STREFIE NOCNEJ, na PODDASZU znajdują się: komunikacja + pokój kąpielowy + hol + balkon + sypialnia + 2 pokoje + 2 garderoby
STRYCH.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż godna polecenia. Klientom zapewniamy pełną obsługę i bezpłatną pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właściciela i nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów art. 66 i następnych K.C., mają jedynie charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (098-511)

Kontakt:
Tel. +48 757 750 451
Tel. +48 503 631 350