prestiżowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Zielona Góra

Rezydencja sprzedaż Zielona Góra

Luksusowa rezydencja o powierzchni 350 metrów kwadratowych w Zielonej Górze (lubuskie) za 1,15 mln złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 286 zł.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 7 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2009 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 996 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Najwyższy standard wykończenia, najlepszej jakości użyte materiały, wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych to najmocniejsze zalety tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwają sterowane elektrycznie rolety zewnętrzne oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe. Dużą zaletą luksusowej rezydencji do sprzedaży jest również przynależny, przestronny i częściowo zadaszony taras oraz duży, zagospodarowany ogród.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA:
na PARTERZE znajdują się: salon + 3 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + hall + jadalnia + taras + garaż
na PIĘTRZE znajdują się: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + sauna.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy to kolejna z długiej listy zalet tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Blisko mieści się znana, wyższa uczelnia, markety, dyskonty słynnych sieci, przychodnia zdrowia, tor kartingowy, las, miejsca wypoczynku itd. Lokalizacja zapewnia znakomitą komunikację z centrum. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2692)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl
Tel. +48 726 118 967