jeden z nowocześnie urządzonych pokoi w luksusowej rezydencji do wynajęcia Kraków

Rezydencja wynajem Kraków

Luksusowa rezydencja o powierzchni 500 metrów kwadratowych w Krakowie (małopolskie) za 14 000 złotych miesięcznie na wynajem.
Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Dwanaście pokoi. Trzy kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 400 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja na wynajem przygotowana do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej pod jednym dachem. Sprzyja temu infrastruktura techniczna w budynku, np. profesjonalna instalacja komputerowa z zabezpieczeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji, dzięki m.in. niskim kosztom oświetlenia LED-owego.

Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajmu tworzą 3 kondygnacje:
KONDYGNACJA 0: 5 pomieszczeń biurowych + łazienka
KONDYGNACJA 1: 3 pomieszczenia biurowe + kuchnia + wc
KONDYGNACJA 2: 4 pomieszczenia biurowe + 4 balkony + hol + łazienka + pomieszczenie gospodarcze.
wszystkie pomieszczenia i pokoje ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia są zadbane, wykończone w podwyższonym standardzie, prestiżowe oraz niezwykle ekskluzywne. Tylko najlepszej jakości materiały. Dla zmotoryzowanych najemców oraz gości przygotowano oświetlony parking na ok. 30 aut.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1315)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
Tel. +48 531 462 199