kameralne i ekskluzywne wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia Słupsk

Rezydencja wynajem Słupsk

Luksusowa rezydencja o powierzchni 231 metrów kwadratowych w Słupsku (pomorskie) za 4,5 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z 5 pokoi na 4 kondygnacjach. Działka rozciąga się na powierzchni 323 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja do wynajmu przygotowana od razu do zamieszkania przez nowych najemców.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej to pierwsza z zalet tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem. Rodziny posiadające więcej niż jedno auto z pewnością ucieszy 2-stanowiskowy garaż. W pierwszy miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia objęta słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika, a koszty związane z wynagrodzeniem pośrednika ponosi wynajmujący.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu prezentuje się następująco:
PIWNICA:
– garaż
– kotłownia
– pomieszczenie gospodarcze
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– część jadalniana
– wc
PIĘTRO 1:
– 3 sypialnie
– hol
– salon kąpielowy
PODDASZE:
– otwarta przestrzeń z wyjściem na taras do zaaranżowania wedle własnych potrzeb

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnej rezydencji na wynajem są kompletnie umeblowane i wyposażone w wysokiej klasy sprzęt. dla komfortu mieszkańców ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia rozprowadzono ogrzewanie podłogowe. Bezpieczeństwa mieszkańców strzegą antywłamaniowe rolety. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyposażona w solary.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-12688)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 607 385 481