wytworne, eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji do wynajmu Wrocław

Rezydencja wynajem Wrocław

Luksusowa rezydencja do wynajęcia o powierzchni 1920 metrów kwadratowych we Wrocławiu (dolnośląskie) za 59 tysięcy złotych miesięcznie.
Ekskluzywna rezydencja na wynajem wybudowana w pierwszej połowie XVIII wieku. 21 pokoi. 3 kondygnacje. Ogromna działka rozciąga się na powierzchni 41 156 metrów.

Luksusowa rezydencja do wynajmu o bardzo reprezentacyjnej architekturze znakomicie nadająca się również na prowadzenie działalności komercyjnej, jak np. ekskluzywny hotel, luksusowy obiekt usługowy, prestiżowe biura, ekskluzywny ośrodek opieki etc. Ekskluzywna rezydencja na wynajem tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajęcia objęta programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa płaci tylko właściciel. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu gruntowanie przebudowana i odnowiona.

Luksusowa rezydencja na wynajem składa się z 2 budynków: pałacu (1 440 m2) oraz oranżerii z salą zaadaptowaną na potrzeby imprez okolicznościowych (490 m2). Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15396)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15