nowoczesny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Cena – 1,39 mln zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 2383-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2014 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Powierzchnia 272 metry kwadratowe, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 5 110 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa od pierwszego spojrzenia swoją przepięknie utrzymaną i wypielęgnowaną działką obsianą trawą i obsadzona ozdobnymi krzewami. Dodatkowo na działce znajduje się drewniana altana + plac zabaw dla najmłodszych + wolnostojący budynek garażowo-gospodarczy. Warto zaznaczyć, że luksusowa willa na sprzedaż wyposażona została w nowoczesny system inteligentny, dzięki któremu za pomocą smartfona możemy sterować m.in. oświetleniem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, otwieraniem bramy wjazdowej na posesje. Do zalet należy jeszcze dodać centralny odkurzacz + ogrzewanie podłogowe + zmiękczacz wody + wideofon + przydomową oczyszczalnię ścieków. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest zaawansowana instalacja alarmowa z monitoringiem.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:

KONDYGNACJA 0: salon + kotłownia + taras + pralnia + kuchnia + garaż na 2 samochody + skrytka + łazienka + gabinet
KONDYGNACJA 1: 5 sypialni + łazienka + łazienka + 2 garderoby +  balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także elegancją i reprezentacyjną architekturą. Nie można zapomnieć również o perfekcyjnej lokalizacji w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do miasta.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9150)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl