trzy ujęcia eleganckiego wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Bułgaria (Nessebar)

Apartament do sprzedaży Bułgaria (Nessebar)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Nessebar (Bułgaria). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w siedmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 747 600 zł i powierzchnia 181 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na piątym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 130 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim zapierającym dech w piersiach widokiem z okien na morze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku i wyrafinowanego gustu: kuchnia + przedpokój + salon + 2 łazienki + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem tego ekskluzywnego apartamentu w Bułgarii, pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertami na naszej stronie. Proszę pamiętać, że oferty zamieszczone na stronie są jednymi z wielu ofert. Oferujemy wyszukanie najlepszej umowy najmu, negocjowanie korzystnych warunków zakupu luksusowego apartamentu, obecność i pomoc we wszystkich formalnościach związanych z jego zakupem (kredyt, porady prawne, tłumaczenie umów itp.), pomoc w dalszej eksploatacji ekskluzywnego apartamentu (umeblowanie, jeśli to konieczne, serwis sprzątający itp.).

Całą obsługę związaną z zakupem luksusowego apartamentu na sprzedaż proponujemy za darmo, nie pobieramy żadnych prowizji, nie ma żadnych ukrytych opłat. Ceny, które Państwo od nas dostajecie, są cenami dewelopera. Proponujemy zwrot kosztów podróży przy zakupie już jednego z naszych ekskluzywnych apartamentów. Podczas pobytu jesteście Państwo pod naszą opieką a na życzenie prezentujemy wszystkie atrakcje i walory okolicy. Nie tracimy kontaktu z naszymi klientami, zależy nam na trwałych relacjach i współpracy z inwestorami. Jesteśmy grupą profesjonalistów, znamy deweloperów i rynek bułgarski, działamy zawsze na korzyść naszych klientów, pragniemy, aby wynieśli z transakcji zadowolenie, satysfakcję i przede wszystkim zysk. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Około 80 biur w całym kraju. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4053)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl