zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1981, a także imponująca cena 397 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o jedenastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na wysokim, ósmym piętrze i liczy 71,2 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 583 zł/m2. Rynek wtórny.

Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje:
– wyposażenie kuchni
– szafy zabudowane w przedpokoju
– wyposażenie łazienki
– wyposażenie pokoi (do negocjacji).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym (w cenie) i komórką lokatorską na piętrze (również w cenie). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + 3 sypialnie + wc + łazienka + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: przedszkoli, żłobków, sklepów, szkół, marketów, centr handlowych, dyskontów, basenów, punktów usługowych, siłowni, parków, obiektów sportowych oraz placów zabaw. To bezpieczne osiedle z przestronnym parkingiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja w sypialni).

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także nowoczesnym wnętrzem. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2994)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl