slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 448 999 zł (8 483 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 52,93 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoim komfortowym, przestronnym i zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Rodziny posiadające samochód mają możliwość parkowania na podwórzu (brama na pilota). Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest odświeżone i w pełni wyposażone.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się przy jednej z najsłynniejszych ulic w Polsce. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, ogródki, puby i kluby muzyczne. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (122-2285)

Kontakt:
e-mail: lodz@wgn.pl