komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Malbork

Apartament do sprzedaży Malbork

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Malborku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 309 000 złotych, 4 pokoje a także położenie na VIII piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 58, 2 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 309 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 10-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na północ – południe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o przestronnym wnętrzu i nowoczesnej aranżacji:
– salon
– aneks kuchenny
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z częściowym umeblowaniem (w cenie).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w centrum miasta, w pobliżu wielu sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych i placówek edukacyjnych. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały dla rodziny z dziećmi lub jako atrakcyjna propozycja dla inwestorów pod wynajem krótkoterminowy. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem wynosi 329000 zł.

Luksusowy apartament na sprzedaż po kapitalnym remoncie w 2018 roku, kiedy to wymieniono drzwi wewnętrzne, podłogi, instalację hydrauliczną i elektryczną. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przy budynku. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5000)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl