widok od strony jadalni na salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Orihuel (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Orihuel (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Orihuel). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 182 000 EUR (791 700 złotych). Powierzchnia 144,5 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 5 479 złotych. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i usytuowany jest na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku.

Malownicza lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w jednym z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w Hiszpanii. Osoby zmotoryzowane ucieszy możliwość nabycia garażu za cenę 10 000 EUR albo /i mniejszego pomieszczenia gospodarczego o pow. 7 m2 za 3 000 EUR bądź większego pomieszczenia gospodarczego o pow. 17 m2 za 6 000 EUR.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: taras + 3 sypialnie + kuchnia + 3 łazienki + salon. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są przestronne, funkcjonalnie zaprojektowane oraz nowoczesne. Na parterze budynku, w którym znajduje się oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament, mieszczą się lokale handlowe.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-134)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)