zaprojektowane w śródziemnomorskim stylu wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Pilar De La Horadad (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Pilar De La Horadad (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpania (Pilar De La Horadad). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 773 570 zł (9 320 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2019 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 83 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom naprawdę najwyższy poziom życia. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż otwiera wygodny układ pomieszczeń oraz bardzo niskie koszty utrzymania. Kolejnym atutem jest na pewno doskonała lokalizacja na obszarze, gdzie przez ponad 320 dni w roku świeci słońce, a średnia temperatura latem sięga +29 stopni C. (w zimie +15 st. C.). Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na nowoczesnym, eleganckim i kameralnym osiedlu. Na wyciągnięcie ręki sklepy, apteka, place zabaw dla dzieci, kościół i ścieżki rowerowe.

Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-446)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl