efektowne oświetlenie LED-owe w luksusowym apartamencie do wynajmu Słupsk

Apartament do wynajęcia Słupsk

Luksusowy apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2019 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 6 900 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 79 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– taras
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zaaranżowany z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno 2-stanowiskowy garaż. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pobliżu centrum miasta na prestiżowym osiedlu. Wokół bogata infrastruktura. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 7 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej rok. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16619)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl