elegancki pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Marbella (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 168 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 15 229 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 2 558 500 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty popularnym wśród naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności ciekawą lokalizacją blisko morza. Na plaże dojdziemy w piętnaście minut. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy i markety. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom lubiącym aktywnie wypoczywać i uprawiać sporty ze względu na swoją górzystą okolicę i pola golfowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom komfort na europejskim poziomie. We Wnętrzu najdziemy rozprowadzoną instalację ogrzewania podłogowego. Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno jego przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń: 3 sypialnie + kuchnia + 3 łazienki + salon + taras.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3787)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl