po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Orihuela Costa, Villamartin)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Orihuela Costa, Villamartin)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Orihuela Costa, Villamartin (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek z 2020 roku o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 906 500 złotych (11 757 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 77,1 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaż olśniewa eleganckim i wykończonym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w elitarnej dzielnicy. W pobliżu znajdziemy pas nadmorski i piętnaście kilometrów pięknych, piaszczystych plaż. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: 2 sypialnie + 2 łazienki + przedpokój + salon + kuchnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom duże poczucie komfortu dzięki klimatyzacji, ogrzewaniu podłogowemu oraz przepięknym pergolom. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także imponującym ogrodem i basenem (w częściach wspólnych).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-3)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl