widok z kuchni na salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Villamartin, Alicante)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Villamartin, Alicante)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Villamartin, Alicante (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 707 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2018. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 87 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 670 500 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się na bezpieczną inwestycję biznesową (całoroczny wynajem). Luksusowy apartament na sprzedaż może wygenerować obrót rzędu 20 000 EUR rocznie. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością podziemny parking. Dodatkowo domownicy będą mogli korzystać ze obiektów sportowych, parku, pola golfowego, kortu tenisowego, 3 basenów, SPA.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla, w pobliżu plaży, sklepów, barów, restauracji itp. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: 2 łazienki + jadalnia + solarium na dachu + taras + 2 sypialnie + kuchnia + salon + balkon.

Gwarantujemy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-13)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl