nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Torreviej). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci. Cena – 169 500 EUR (735 630 złotych). Powierzchnia 91,63 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 80 28 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Drugie piętro w czterokondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu wielu sklepów, restauracji, barów, miejsc rozrywki oraz słynnego parku „Parque de las Naciones”. W okolicy znajdziemy również wiele zatok otoczonych palmami oraz złociste plaże. Warto zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na terenie elitarnego kompleksu mieszkalnego, a ja dachu budynku wybudowano imponujący basen, skąd podziwiać można olśniewające widoki na morze i góry.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale – znakomicie nadaje się zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i wakacyjny odpoczynek. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + taras + salon + 2 łazienki + kuchnia. Amatorów aktywnego wypoczynku i czystego powietrza ucieszy tutejszy, śródziemnomorski klimat, który uważany jest powszechnie za jeden z najzdrowszych na świecie.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje starannie wyselekcjonowanych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-116)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl