slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, siedmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 16 205 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2014. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 40,11 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 650 tys. zł oraz położenie na czwartym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim wytwornym i wysmakowanym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu. Przeważają tu pastelowe kolory z tendencja do beżu przełamanego szarością w różnych odcieniach. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również praktycznym rozkładem pomieszczeń: aneks kuchenny + przedpokój + balkon + łazienka + salon + sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie umeblowany oraz wyposażony. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o olbrzymim potencjale, ponieważ doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się również może swoją prestiżową lokalizacją w sercu miasta. Wokół znajdziemy wiele odrestaurowanych kamienic i loftów. Cisza i spokój. Dużo zieleni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia właścicielom komfort oraz bezpieczeństwo. Dba o to między innymi klimatyzacja. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16237)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl