wytworne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament na wynajem sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 tys. złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 56, 6 mkw., a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2009 roku. Ekspozycja okien na południowy wschód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się w korzystnej lokalizacji z dogodnym dojazdem do centrum. Na wyciągnięcie ręki wiele sklepów i restauracji. Rodziny posiadające samochód mogą wynająć miejsce postojowe pod budynkiem (dodatkowo płatne). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: łazienka z wc + przedpokój + sypialnia + kuchnia + balkon + pokój dzienny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11246)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl