slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Najciekawsze inwestycje – apartamenty na sprzedaż : Warszawa, Wrocław, Poznań 2018

Najciekawsze inwestycje – apartamenty na sprzedaż : Warszawa, Wrocław, Poznań 2018

W Polsce stale przybywa imponujących inwestycji o charakterze apartamentowym. Polacy coraz bardziej cenią sobie komfort i luksus. Widać to w popycie na prestiżowe inwestycje mieszkaniowe.

ostanowiliśmy przyjrzeć się wystawianym na sprzedaż luksusowym mieszkaniom i apartamentom dostępnym na polskim rynku. Poniżej prezentujemy te, które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Apartamenty w Warszawie: Widoki Mokotów

Cechą charakterystyczną tego kameralnego apartamentowca jest to, że inwestycja otoczona jest własnym ogrodem. Zapewni to mieszkańcom większą prywatność, a co za tym idzie – komfort mieszkania.
Apartamentowiec spod szyldu Echo Investment SA zaprojektowany został w układzie kaskadowym. Do jego wykończenia użyto wysokiej klasy naturalnych materiałów. Deweloper zadbał o to, aby mieszkańcy czuli się komfortowo, a zarazem odczuwali prestiż tej niebywałej inwestycji.
Deweloper zadbał o takie udogodnienia jak podziemny parking, sala fitness i klub.

Luksusowe mieszkania wyposażone zostaną w duże loggie i przestronne balkony.
Na największe apartamenty składa się aż 6 pokoi. Widoki Mokotów to wyjątkowa inwestycja, przy której warto się zatrzymać.

Apartamenty we Wrocławiu: Osiedle Miodowa

Osiedle Miodowa mieści się niedaleko parku krajobrazowego. Duża liczba terenów zielonych sprawia, że jest to osiedle jedyne w swoim rodzaju. Swoim mieszkańcom zapewni ciszę, spokój a także łatwy dostęp do centrum Wrocławia.
Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części miasta, obok Leśnicy i lasu Ratyńskiego. Na osiedle składają się trzy budynki o kameralnym charakterze, które razem oferują 88 różnorodnie zaprojektowanych apartamentów. Luksusowe, 4-pokojowe mieszkania mają powierzchnię do 78 metrów kw.
Dużym atutem Osiedla Miodowa jest bogata infrastruktura (sklepy, supermarkety, centra kultury, szkoły, przedszkola, szpital wojewódzki na Żernikach).
Deweloper dokłada starań, aby apartamenty reprezentowały najwyższe standard nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego.
To doskonale miejsce do życia dla osób, które cenią zarówno bliskość centrum dużego miasta, jak i prywatność i bliskość wspaniałych, rozległych terenów zielonych.
Zalety inwestycji sprawiają, że jest to miejsce doskonałe do życia dla osób aktywnych zawodowo i lubiących życie w zgodzie z naturą.

Apartamenty w Poznaniu: Rezydencja Chwaliszewo

Ta luksusowa inwestycja spod szyldu ATAL zlokalizowana jest w centrum miasta Poznań. Inwestor stworzył tę Rezydencję z myślą o osobach ceniących zarówno miejski styl życia, jak również bliskość natury. Rezydencja mieści się w prestiżowej dzielnicy Chwaliszewo, blisko Starego Rynku i tuż nad brzegiem Warty. Na inwestycję składają się ekskluzywne mieszkania i lokale handlowo-usługowe.
Budynek liczy 5 kondygnacji, na których rozlokowanych jest 98 funkcjonalnych mieszkań. Największe, 5-pokojowe apartamenty mają około 150 metrów kw. powierzchni.
deweloper zadbał o bezpieczeństwo i wszelkie wygody, takie jak winda, monitoring czy przystosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz swobodnego przemieszkania wózków. Ponadto zarówno budynek, jak i jego otoczenie, będzie oświetlane przez energooszczędną instalację.
Rezydencja Chwaliszewo zaoferuje ponadto 128 miejsc postojowych i 98 komórek lokatorskich, które zlokalizowane będą w podziemiu budynku.
Rezydencja Chwaliszewo została stworzona z myślą o najbardziej wymagających lokatorach. Deweloper postawił na wysokiej klasy materiały wykończeniowe oraz funkcjonalność apartamentów.
Duże okna nie tylko nadają wnętrzom wrażenia większej przestrzeni, ale również zapewniają lepszy dostęp do dziennego światła. Balkony i tarasy będą na tyle przestronne, że każdy z mieszkańców z powodzeniem będzie mógł urządzić na nich zieloną strefę wypoczynku.

Luksusowych mieszkań w Polsce stale przybywa. Naszym zdaniem właśnie te inwestycje, które łączą w sobie szybki dostęp do centrum a zarazem oferują liczne tereny zielone, zasługują na wyróżnienie.

Magdalena Paluch

Redaktor naczelna komercja24.pl