slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Altea Hills)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Altea Hills)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Altea Hills (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 21 371 600 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 200 m2 powierzchni posadowiona na działce 5 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 106 858 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności eleganckim wnętrzem zaprojektowanym w charakterystycznej dla śródziemnomorskiego stylu architekturze. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: taras + 3 łazienki + kuchnia + 3 sypialnie + salon. Właściciele większej liczby pojazdów docenia 2-stanowiskowy garaż z niezależnym podjazdem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca imponującymi widokami z okien na panoramę miasta, morze i góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także olbrzymim potencjałem inwestycyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcja dobudowania prywatnego basenu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na wzgórzu, w cichej, malowniczej okolicy, przy parku. Nasi doradcy na miejscu zajmą się wszelkimi formalnościami wraz z założeniem spółki i znalezieniem wykonawców. Przed wpłatą rezerwacyjną inwestor może wynająć inspektora, który sporządzi dodatkowy raport na temat stanu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-65)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl