slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kalisz

Rezydencja do sprzedaży Kalisz

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 788 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 000 m2, a także ciekawa cena 750 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 198 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z funkcjonalnym, użytkowym poddaszem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami z okien. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać komfortowe wnętrze i praktyczny rozkład pomieszczeń:
na PARTERZE znajdziemy: wiatrołap + hol + schody + pokój + kuchnię + wc + spiżarnię + pomieszczenie gospodarcze + pomieszczenie techniczne;
na PODDASZU znajdziemy: 3 pokoje + garderobę + łazienkę + komunikację + kuchnię + taras.
Rodziny posiadające samochód docenią na pewno dwustanowiskowy garaż z automatyczną bramą w bryle budynku + dodatkowe miejsca parkingowe na podjeździe przed budynkiem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w cichej i bezpiecznej okolicy. Wokół rozbudowana infrastruktura: sklepy, przedszkola, szkoły, hale sportowe, tereny zielone, jeziora, lasy, ścieżki zdrowia, apteki, przychodnie etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w komforcie i wygodzie (ogrzewanie podłogowe). Warto w tym miejscu dodać, że właściciel zgadza się na pozostawienie całego wyposażenia (do uzgodnienia + dodatkowo płatne). Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią na pewno światłowód.

Współpracując z WGN Kalisz – biurem nieruchomości działającym na terenie Kalisza i okolic – otrzymujesz pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1433)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl